kusić-szefa-książka
Książka

Recenzja książki: Kusić szefa

Jeśli szukałeś HOT i HILARIOUS nowej książki, aby zakochać się w – wrogów do miłości romans, który sprawi, że śmiać się głośno i przysiąc – to musisz przeczytać tę książkę!!! To jest o sassy samotnej matki, która rozpoczęła nową pracę tylko znaleźć, że podczas gdy jej szef był niesamowicie wspaniały, był również kompletny dupek. A przynajmniej tak się wydawało. Ich romans – nie wspominając o skandalicznych psikusach, które na siebie ściągali – sprawił, że prawie płakałam ze śmiechu. A kiedy napięcie seksualne ukryte za ich wrogością w końcu eksplodowało, zrobiło się gorąco!!! To była zabawa, seks, i poważnie fantastyczna lektura!

Czy mogę po prostu powiedzieć, że jedną z moich ulubionych rzeczy w tej książce było to, że właściwie KOCHAŁEM wszystko w niej. To może zabrzmieć dziwnie powiedzieć, ale to prawda. Dosłownie wszystko o tym pracował dla mnie. Pisanie było silne i płynął tak gładko. Nigdy nie chciałem umieścić książkę w dół. Nie było głupi dramat w ogóle, dowcip i sarkazm był na miejscu, banter i figle miał mnie w szwach śmiejąc się głupio.

Gdy główna para dostała razem były funkcjonalne i fantastyczne razem. Była odpowiednia równowaga między zabawnością, gorącem i zauroczeniem. Nie było wielki rozwój postaci i co ważniejsze wielki rozwój relacji. Było wystarczająco dużo uczuć, aby uziemić historię, ale nadal utrzymać ogólne uczucie lekkiego serca. I pomimo figli (które były AWESOME i HILARIOUS ponad wszelki powód #swollenballs) znaki były rzeczywiście dość dojrzałe. To była też najzabawniejsza książka, jaką czytałam w tym roku i jedna z najgorętszych!

Po prostu… po prostu autentycznie kochałam wszystko w tej książce. Plus, kiedy bohater może być niesamowity z dziećmi kobiety, w której się zakochuje, to jest po prostu mega bonusowe punkty właśnie tam. Nie sposób się nad tym nie zachwycić!

Wiem, wiem, ta recenzja jest mniej dopracowana niż moja norma, ale dosłownie skończyłam czytać tę książkę kilka minut temu i jestem po prostu w głównym trybie gush nad tym, jak bardzo ją kochałam! NIE MOGĘ PRZESTAĆ SIĘ UŚMIECHAĆ!!!

Ocena: 4,5 gwiazdki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.